...مطلب آخر

سلام به همه سلام به تویی که نمیشناسمت به دوستی که در این واپسین روز سال به ما سر زدی...

 سال ٨٨ تمام شد با همه ی خوبی هاش و بدی هاش با تمام شادی و غصه هاش گذشت و چه خوب برای کسانی که از اون خوب استفاده کردن آخر سالی آدم همش می خواد حرف بزنه همش می خواد بگه از تمام کارهایی که کرده و یا قرار بود انجام بده ولی دیگه فرصت گذشت و نزدیک سال جدید هستیم. آخ که دوست دارم تا موقع سال تحویل حرف بزنم چون می دونم دیگه این لحظات برنمی گرده لحظاتی که خیلی واسمون عزیزه.

به همه ی شمایی که دارید این مطلب رو میخونید عید و تبریک می گم فرا رسیدن بهار رو. بوی عید چقدر لذت بخشه وقتی بچه بودیم عاشق این عید بودیم الانم اگر بچگی کنیم همینطوره.

این آهنگ روی وبم منو می بره به موقع بچگی به زمانی که برای هر کدوم از ما کلی خاطره داره امیدوارم شما هم لذت ببرید.

خداحافظ سال ٨٨ سالی که واسم خیلی خوب بودی سال پیشرفت سال پر از ماجرا.

سلام سال ٨٩ امیدوارم سالی پر از برکت برای همه دوستانم باشه واسه کسانی که برامون خیلی عزیزن

اگه بخوام همینطور حرف بزنم فکر کنم واقعا تا موقع سال تحویل بنویسم پس تا سال جدید خدانگهدار همه...

/ 5 نظر / 13 بازدید
حسین

یادم باشد که زیبایی‌های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی‌های بزرگ باشند. یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می‌خواهم باشند. یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی‌تواند مرا با خود آشتی دهد. یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی‌تواند با دیگران مهربان باشد. درشکفتن جشن نوروز برای تو سرسبزی جاودان و شادی اندیشه‌ای پویا و آزادی و برخورداری از همه نعمتهای خدادادی آرزومندم. [گل]

HOSSEIN OLOUMIPOUR

سلام سال نو مبارک[گل] www.hosseink2.persianblog.ir www.climber.blogfa.com

فرشید

من شاید از همون کسایی هستم که در اخرین ماههای سال با وبلاگت اشنا شدم برای شما در هر کجای این کره خاکی هستید سال خوبی را آرزو می کنم و از اینکه در واپسین ماههای سال 88 به وب لاگ من سر زدی و مرا از الطاف پر مهرت را بر ما دریغ نکردی کمال تشکر را داشته.

سپیده

سلام. آهنگ خیلی زیبایی انتخاب کردی. لذت بردم. امیدوارم سال خوبی به همراه سلامتی و موفقیت در کنار عزیزانت داشته باشی. بوي باران بوي سبزه بوي خاك شاخه هاي شسته باران خورده پاك آسمان آبي و ابر سپيد برگهاي سبز بيد عطر نرگس رقص باد نغمه شوق پرستو هاي شاد خلوت گرم كبوترهاي مست نرم نرمك مي‌رسد اينك بهار خوش به حال روزگار خوش به حال چشمه ها و دشت ها خوش به حال دانه ها و سبزه ها خوش به حال غنچه هاي نيمه باز خوش به حال دختر ميخك كه مي خندد به ناز خوش به حال جام لبريز از شراب خوش به حال آفتاب اي دل من گرچه در اين روزگار جامه رنگين نمي پوشي به كام باده رنگين نمي نوشي ز جام نقل و سبزه در ميان سفره نيست جامت از ان مي كه مي بايد تهي است اي دريغ از تو اگر چون گل نرقصي با نسيم اي دريغ از من اگر مستم نسازد آفتاب اي دريغ از ما اگر كامي نگيريم از بهار گر نكوبي شيشه غم را به سنگ هفت رنگش ميشود هفتاد رنگ (فريدون مشيري)

یه بوس کوچولو

سلام. سال نو مبارک. [گل] نمیدونی همین اول سالی چه سال پر باری داشتم مرتضی. سه روزه دارم بچه داری می کنم. خنده ام گرفته. آدم بچه داره یه جور، نداره اینجور. خلاصه جای شما بسی خالی که از کوه رفتن به بچه داری رسیدم ...