... بازگشت

سلام به همه به شما به اون به اون یکی به یکی دیگه کلا به همه، به همی همی همه؛

برگشتم بعد از یک غیبت طولانی می دونم سر می زدید و از اسمس زدناتون که کجایی و چ می کنی و خبری ازت نیست سراغم رو  می گرفتید باور کنید دلم واسه نوشتن واسه این خونه قشنگم تنگ شده بود نمیومدم یکمیش به خاطر مشغله کاری یکمیشم به خاطر تنبلی.

تو این مدت که نبودم برنامه ها براه بود 4غار با دوستان خوبه غارنوردم رفتم که دوتاش خودم سرپرست بودم قله هم که براه بود از کهار گرفته تا این آخری دماوندو الوند کلا کلا هم بیکار نبودم و براه بودم :)

اما الان که اومدم می بینم که چقد دلم واسه اینجا تنگ شده بود خیلی زیاد. امروز 31شهریوره آخرین روز تابستون از فردا پاییز شروع میشه فصل عاشق شدن فصل زیبایی خیلی دوس دارم این ماهو. دیشب با ی دوست خوب زدیم به جاده جای همتون خالی راستی منظورم از جاده جاده چالوسه آخه دیگه پاتق همیشگیمون شده شبش که حرف نداره بوی پاییز رو میشد کامل احساس کرد هوا کمی سرد بود کلی لذت بردیم.

بالاخره هر چی بگم کم گفتم ایشالا تک تک برنامه ها رو که رفتم با گزارش برنامه و کلی عکس می ذارم براتون امیدوارم خوشتون بیاد. راستی امروز کلاس اولی ها هم می رفتم مدرسه صحنه خیلی خوبی بود تو خیابون و جلوی مدارس همه کیف بدست و بعضی هاشونم گل گرفته بودن واسه روز اول خیلی خوب بود و کلی لذت بردم.

میام به زودی زود همتون رو به خدا میسپارم تا اولین گذارش تو همین هفته میذارم. گزارش یه غار خوب و زیبا...

/ 3 نظر / 47 بازدید
سپیده

سلام. خوش اومدی بعد از یک غیبت طولانــــــــــی. منتظر عکسهای غار و دماوند و ... هستم. ایشالا که هر جا هستید همیشه خوب و خوش باشید و توی این فصل به قول شما عاشق شدن و زیبایی عاشق بشید و ما یه شیرینی بخوریم. [چشمک]

سپیده

متاسفانه انتظار ادامه دارد. اصلا فکر نمی کردیم انقدر طول بکشه. [ناراحت]

نگین

سلام امروز یه متن خوندم که خیلی زیبا کوهنوردی رو توصیف کرده بود گفتم شاید شماهم خوشتون بیاد ببخشید فقط تونستم یه قسمت کوچیکشو تایپ کنم... کوهنوردی یک روش زندگی است. روشی که در آن یک سیب بین همه اعضاء گروه تقسیم می شود.روشی که در آن قوی ترین عضو گروه به پای ضعیف ترین راه می رود. راهی که رقابت ندارد که به رهروانش حقوق نمی دهند و ایشان را نیازی به سوت وکف مشوقان درقله نیست. ناجی بی منت یکدیگرند.گروه می سازنند تا دل جوانان به سنگ بند کنند تا به ننگ بند نشود .مزدشان معراج روح است و تشویقشان نوازش باد. قانونشان عشق است و قانون گذارشان معشوق. عشق به طبیعت، عشق به زندگی است و زندگی تجلی عشق است و مرگ آنجاست كه عشق نیست.كوهنوردی عشق به طبیعت است و عشق به طبیعت، ورزش ما نیست، باور ماست، زندگی ماست. به راستی که کوهنوردی فقط ورزش نیست، کوهنوردی یک روش زندگی است.( هیلاری) [لبخند]